У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Квартет І "Розмови чоловіків середнього віку"

18 грудня 2021, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

18 грудня «Квартет И» зіграє один з улюблених спектаклів харківської публіки «Разговоры мужчин среднего возраста».

Четверо чоловіків говорять на сцені саме про те, що їх цікавить і саме те, що вони про це насправді думають. Про відносини з жінками, про незадоволені амбіції, про голлівудське кіно, про зради, про фальшивий пафос і про наближення старості. Зал сидить, затамувавши подих - боїться пропустити хоч слово. Схоже, кожному з присутніх в залі є, що додати від себе в цю нескінченну низку історій про взаємну чоловічу і жіночу хитрість, про «криву жіночу логіку» і про фальш в житті та в мистецтві.

"Начав работать над этим спектаклем, мы очень быстро поняли, что вообще не знаем, о чем он должен быть... никакие только мысли о сюжеты или герои в головы не приходили, поэтому мы сидели и разговаривали. Просто разговаривали о вещах, которые волнуют мужчин среднего возраста, - а было нам тогда, как раз, по 35-38 лет.

А что волнует мужчин в этом возрасте?
В первую очередь, конечно, женщины.
Потом – работа, деньги, успех, популярность (это – если работаешь в шоу-бизнесе, а мы, ведь, именно в нем и работаем), зависть к более удачливым коллегам, ровесникам, друзьям… да, вообще, – ко всем более удачливым… но больше всего, конечно, женщины.»

18-грудня 19:00 ККЗ "Україна"

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Квартет І "Розмови чоловіків середнього віку" відбудеться 18 грудня 2021, 19:00, субота в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.