Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

КУРГАН & АГРЕГАТ

18 жовтня 2020, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
16+

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 5 КВІТНЯ 2020 19:00 НА 18 ЖОВТНЯ 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
Сыляны и селючкы,дядькы и тьоткы, дамы и господа...и малолеточкы 
 
В город с багатым иисторическым прошлым,приезжаем мы "Селюкы" 
 
Читать реп. Прыдлагаем Вам посітить саме странне мероприятие в вашой жызни.В свою очередь, мы вам предоставым возможность  матюкаться толпой,тыкать факы ,устроить слем под "Кровавый кулак"  под "Сельску драку".Покрычать вместе уходыйш ну й п........й. Встаем из своих  кроваток и выходым прям до нас на концерт в "КОРОВУ". 
 
Курган и Агрегат ! 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

КУРГАН & АГРЕГАТ відбудеться 18 жовтня 2020, 19:00, неділя в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.