У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр маріонеток / Бебі Театр "Куклярик полюбляє малювати" 1+

18 жовтня 2020, 10:30, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Головного героя звуть Куклярик і він маленький хлопчик, який дуже полюбляє малювати. Одного разу йому подарували незвичайні фарби які перетворювали малюнки на живих казкових персонажів.
 
"Куклярик полюбляє малювати" - це інтерактивна та захоплююча казка, в якій діти разом з героями історії відправляються у справжню подорож до дитячої фантазії та пригод.
 
Квиток сімейний і купується за принципом: 1 квиток = Дорослий + Дитина (дод. дорослий або дитина йде по доплаті 100 грн за адресою заходу)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр маріонеток / Бебі Театр "Куклярик полюбляє малювати" 1+ відбудеться 18 жовтня 2020, 10:30, неділя в Магазин-клуб "Чітаріум". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+