Кубок світу з виїздки. Харків

Кубок світу з виїздки. Харків

Про подію

Початок вересня 2019 р в м Харкові ознаменується безпрецедентною подією - новий, сучасний кінний клуб VG Horse Club прийме на своїй території два Міжнародних турніру найвищого статусу - два Етапу Кубка світу в Центральній Європейській Лізі з виїздки (Dressage) - найскладнішою дисципліною кінного спорту. Це знакова подія для жителів м Харкова, оскільки змагання подібного рівня в Харкові проводяться вперше.
 
06.09-08.09 та 13.09-15.09 на бойовому полі VG Horse Club відбуватиметься боротьба між найсильнішими вершникам України і Європи за титул переможця Етапу Кубка світу, відбудуться Міжнародні змагання для юніорів, юнаків, дітей та молодих коней 5-7 років. Бали, отримані спортсменами на цих змаганнях, будуть зараховані до загального світового рейтингу, змагання дадуть можливість отримати пункти і поліпшити свою позицію в Олімпійському рейтингу і виконати кваліфікаційні вимоги до Літніх Олімпійських ігор 2020 р в м.Токіо.
 
Оцінювати виступи спортсменів буде висококваліфікована суддівська колегія, в складі іноземних суддів:
  • Френсіс Вербеке Он Роу (NED) 5 * - включена в суддівської колегії Олімпійських Ігор 2020р. в м Токіо
  • Єва-Марія Гвинт Вармінгтон- (EST) -4 *
  • Сантос Редондо Маріано (ESP) -4 *
  • Наталія Петухова (BLR) -4 *
  • А також українських суддів:
  • Марія Джумаджук (UKR) 4 *
  • Ірина Шульга (UKR) 3 *
  • Очолює суддівську колегію президент Лариса Велика (UKR) 4 *
Вашій увазі постане суперництво за кубки та медалі, за титули і окуляри, цікава розважальна програма, можливість наблизитися і побачити кінний спорт зсередини.
Пригощати гостей будуть смачними стравами відомі харківські ресторани El Tortufo і Beef Club.
 
У Вас буде унікальна можливість стежити за змаганнями і вболівати за улюблених спортсменів, відчути захват від виступів за програмою Freestyle під музику найсильнішими вершниками турніру в програмі Етапу Кубка Світу, скуштувати чудову кухню від наших партнерів, насолодитися природою і зробити красиві фотографії з кіньми, взяти участь в шопінг кінних магазинів і отримати незабутні емоції.
 
Запрошуємо Вас відвідати даний захід і отримати задоволення від краси і неповторності кінного спорту.
 
Придбавши квиток Ви отримаєте доступ
-на vip-сектор
-депозит в розмірі 500 грн на кухню та напої від Osteria Il Tartufo
-якісне обслуговування
-чудовий вид на поле для змагань.
Питання? Відповідь!
+