Інформація щодо обмеження масових заходів!

Кубок Чемпионов Региональной Лиги КВН «Vostok.UA»

15 травня 2017, 18:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Лучшие Команды Харькова сойдутся в битве за «Кубок Чемпионов» Региональной Лиги КВН «Vostok.UA». Нас ждет жаркая борьба между действующими чемпионами.

Команда КВН «Соединенные Штаты Истерики» в дуэте с командой КВН «Халва» будут противостоять Тандему: Команде КВН «Банковская» и «Мальчишник».

Вас ждет множество ярких впечатлений, традиционный розыгрыш призов среди зрителей, Звездное жюри и… еще несколько сюрпризов, о которых вы узнаете на самой игре.

 

«Vostok.UA» гарантирует – будет смешно !

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кубок Чемпионов Региональной Лиги КВН «Vostok.UA» відбудеться 15 травня 2017, 18:00, понеділок в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+