Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Kubikov

1 березня 2019, 23:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Починаємо весну з виступу легендарного Антона Кубікова !!!
 
Свою кар'єру діджея він почав в 1994 році.
 
Сети Антона звучали в клубах Fabric (Лондон), WMF (Берлін), Maria (Берлін), Moscow Cafe (Берлін), а також в клубах Цюріха, Варшави, Любляни, Сантьяго, Токіо, Буенос-Аїрес, Сан-Пауло, Будапешта і ін ...
 
Також він грав на вечірках разом з Herbert, Michael Mayer, Superpitcher, Tobias Thomas, Craig Richards, Electric Indigo, Sven Vath, Stasey Polen, Pascal FEOS, Roman Flugel, Dimbiman, Marcus Nikolay, D.Diggler, Mathias Schaffhaeuser і багатьма іншими і брав участь у фестивалі Love Parade (Берлін) в 1999 і 2000 роках.
 
Дивимося його виступ в Boiler Room:
 
 
 
Спільний проект Антона і Максима Мілютенка SCSI-9, а також їх інші проекти, користуються величезною популярністю. На їхньому рахунку - більше 40 релізів, як на зарубіжних так і на російських лейблах.
 
 
Так само резиденти Cauac і Alexander T.
 
welcome freids

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Kubikov відбудеться 1 березня 2019, 23:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+