Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Балет "Красуня та чудовисько"

5 січня 2022, 18:30, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Ця досить давня історія, яка стала популярною завдяки постановці студії Дісней, з’явилася близько 1550 року і була відтворена у численних кіноверсіях, серед яких фільми Жана Кокто 1946 року з Жозетт Дей і Жаном Маре та Крістофа Ганса 2014 року (в головних ролях - Леа Сейду і Венсан Кассель). Жанн-Марі Лепренс де Бомон усучаснила і зробила її знаменитою у 1757 році.
 
Відтоді вона стала частиною колективної пам’яті. Балет тривалістю 70 хвилин з коментарями наживо за кадром повертається до оригіналу розповіді. Історію переказує за кадром ведучий в той час, коли професійні артисти виконують класичний танець. Для того, щоб бути співзвучною сьогоденню, хореографія класичного балету перетворюється у сучасну. Голос за кадром, названий “Голос”, є невід’ємним елементом сценарію та дозволяє презентувати даний твір усіма можливими мовами, завдяки чому існує реальна можливість використовувати його на міжнародному рівні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Балет "Красуня та чудовисько" відбудеться 5 січня 2022, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+