Інформація щодо обмеження масових заходів!

Корупція

7 листопада 2020, 20:00, субота
У продажу залишилось 16 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 330 грн
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 15 ТРАВНЯ 2020 20:00 НА 7 ЛИСТОПАДА 2020 20:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Все, що відбувається в цьому суворому чоловічому світі, робиться заради жінок.
 
Корупція вічна. Вона поза часом. Корупція не претендує на місце в мейнстрімі. Корупція - це авторська пісня про справжнє життя. Блюз, боса-нова, романс.
 
Група Корупція рада представити альбом «Журавли». Десять пісень як десять років життєвого шляху. Різні історії ... Любовно-кримінальні і соціально-політичні, іронічно-гострі і еротичні. Герої пісень - люди з різних верств. Багата і владна «Прокурорша», непримітний «Силовичок», дами серця і спокусливі незнайомки; розбійники з великої дороги і можновладці. Широкий зріз суспільства під приємний мотив.
 
У ролі оповідача - Міша Крупін.
 
Артист в правильних колах добре відомий. У тіні Корупції - Юрій Бардаш, ідеолог проекту і давній шанувальник гарної пісні.
«Група Корупція - це чоловічий проект. Але суть його зводиться до одного - любов і жінки. Жінки і любов », - каже Міша Крупін.

 

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Корупція відбудеться 7 листопада 2020, 20:00, субота в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

8 листопада, 20:00
Дніпро Grand Hall,Менора ціна: від 390 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 545
Питання? Відповідь!
+