У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Королева краси"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Мала сцена, вхід з боку вул. Римарська, 12

Мартін МакДонах

Трагікомедія на 2 дії

Постановка - С. Пасічник, засл. діяч мистецтв України

Шпильки, підкопи, неприхована брехня перетворюють житло матері і незаміжньою дочки в божевільню.

Саме таким чином вони, залежні один від одного, здійснюють свою самооборону. У постійних сварках обидві ніби не помічають плину часу. Несподівано в їх місто приїжджає людина, в яку дочка закохана ще з юнацьких років. Він пропонує їй, своїй королеві краси, спільне життя в далекій країні. Але чи вистачить у неї здібностей бути щасливою?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Королева краси" відбудеться 30 березня 2022, 18:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+