У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Korobok // Music Festival

26 вересня 2020, 12:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Korobok-новий щорічний фестиваль електронної музики. Ліс, енергія і творчість - нічого зайвого. Box, де тільки свої-інтроверти електронних ритмів.
 
У мальовничому місці Коробови хутора, яке максимально розташоване до колаборації музики і природи та енергії ми разом почнемо писати історію в компанії The Garden, The Room, Avoure і ще восьми діджеїв. Будемо пити чай, слухати музику вдень і розчинятися в ній вночі.
 
Коли-26 вересня
Починаємо-о 12:00
Закінчимо? - на світанку о 6:00
Де? - У Коробових хуторах
 
Так, а хто буде?:
- Lirity, Feelmark, Indid-хлопці з Одеси представляють "The Room" - вечірку, яка завоювала серця багатьох людей вже далеко за рамками курортного міста
- Avoure-один з найпрогресивніших артистів української сцени, про його музику говорять лейбли, на яких видається його музика. Але головне його досягнення-це трек "Aura" має на YouTube 21 мільйон прослуховувань
- Mitch, Kanama, Somelee-представлять новий проект "Basanta music" , а також всі улюблені вами резиденти The Garden
-Marius
-Drubon
- Роман липневий-Харківський гуру хаус музики
 
І звичайно ж ми не забуваємо про тих, хто тільки почав свій шлях в музиці:
-Balex
-Frau
-AnklaV
 
500 квитків це багато...або...?
Встигни забрати свій квиток в Korobok.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Korobok // Music Festival відбудеться 26 вересня 2020, 12:00, субота в Коробові Хутори. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+