Інформація щодо обмеження масових заходів!

Концерт циклу "Величні. Чайковський та Вівальді"

Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

Концерт циклу «Величні». Чайковський та Вівальді

За що хвалили та сварили Чайковського, про українське коріння його Італійського каприччіо у черговому концерті циклу «Величні» від МАСО «Слобожанський».
 
Своє «Італійське каприччіо» Чайковський створив після поїздки до Італії. Його вразили римський карнавал та настрій, який панував на площах древнього міста. Левову частину музичних тем композитор підслухав прямо на вулицях.
 
Розпочав роботу над твором ще під час подорожі, а от завершував вже у найзатишнішому для композитора (з його ж слів) місці – в місті Камянка Черкаської області.
 
Перші дві прем’єри цього твору критика зустріла нищівними відгуками. «До художніх творів цю річ віднести не можливо, але для садових концертів – це дорогий подарунок», - зазначив один з критиків. Проте публіка була в захваті від каприччіо. І сьогодні це один з найбільш часто виконуваних творів Чайковського.
 
А от наступний твір навпаки був одним з найулюбленіших творів і у критиків і у публіки. Це увертюра-фантазія «Ромео і Джульєтта». Тема шекспірівської трагедії не відпускала Чайковського майже все життя. Він тричі переписував увертюру. У 1884 році «Ромео і Джульєтта» визнали кращим оркестровим твором.
 
Навряд чи можна найти відповідні слова про наступний твір і наступного композитора. Найвідоміша, найпізнаваніша, така що випередила свій час, музика. Цикл «Пори року» А. Вівальді.
 
Солює скрипалька Марія Барановська.
 
Диригент – Юрій Яковенко.
 
Нагадаємо, МАСО «Слобожанський» започатковував новий цикл концертів, присвячених найвеличнішим. Чайковський, Бетховен, Бах, Моцарт… Ті, чия творчість, і є поняттям «класична музика».
 
Чекаємо на вас 13.03 о 19.00. Будинок Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт циклу "Величні. Чайковський та Вівальді" відбудеться 4 квітня 2020, 18:00, субота в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+