У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт "Тендітні струни душі"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

19 лютого на сцені будинку Алчевських відбудеться концерт «Тендітні струни душі», який потішить струни душ усіх поціновувачів багатогранної, складної але водночас витонченої музики. Початок традиційно о 18:30.
 
Варіації на тему Ф.Бріджа композитора Бенджаміна Бріттена – справжній скарб і своєрідний виклик для кожного музиканта, бо щоб донести до слухача кожен безцінний нюанс та відтворити особливе звучання цього твору, треба мати не аби яку професійну майстерність і провести велику роботу.
Сюїта в старовинному стилі Альфреда Шнітке ж свого часу була дуже популярною та перекладалася для, можно сказати, всіх інструментів. Ця прозора та фактурна музика в нашій програмі прозвучить дещо оновленою після своєрідного концертного відпочинку.
Технічно складний концерт для віолончелі Миколи Капустіна потребує професіоналізма, скурпульозності та водночас легкості від соліста й великої уважності від слухачів.
 
Отже, цього вечора ви зможете разом із нами поринути в багатошарове звучання як струнного так і симфонічного оркестру, а також барвисту та при цьому витончену й дуже характерну, складену з трьох творів різних композиторів, єдину музичну історію.
 
Програма концерту:
 
1 відділення
Б. Бріттен. Варіації на тему Ф.Бріджа
А. Шнітке. Сюїта в старовинному стилі. Пер. для альта і оркестру Ю. Тканова. (Солістка - Тетяна Жук, альт)
2 відділення
Н. Капустін. Концерт для віолончелі з оркестром №2 (Соліст - Денис Карачевцев, віолончель)
 
Диригент - заслужений діяч мистецтв Юрій ЯКОВЕНКО
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт "Тендітні струни душі" відбудеться 19 лютого 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+