У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт інструментальної музики «In the style of VIVALDI»

30 серпня 2020, 17:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

КАМЕРНА СЦЕНА
 
Інструментальні твори Антоніо Вівальді є одними з найвпізнаніших й по праву вважаються шедеврами музичного мистецтва.
 
Концертна програма «У стилі Вівальді» містить твори, написані як для сольних інструментів, так і для ансамблевого виконання. Поруч з оригінальними творами А. Вівальді, серед яких концерти для двох та чотирьох скрипок, флейти та флейти-пікколо, цикл «Пори року», в концерті прозвучать стилізації - Соната F dur для скрипки та фортепіано О. Респігі-А. Вівальді і концертна п’єса «У стилі Вівальді» авторства Jean-Michael Defaye для тромбона з оркестром. Традиційно слухачів чекає невеличкий сюрприз…
 
У програмі беруть участь артисти симфонічного оркестру ХНАТОБ імені М. В. Лисенка:
 
Іван Бабарук, Ілля Маліченко, Ольга Корнєва, Ірина Білик, Юлія Кудрявцева, Уляна Счастливець, Тетяна Одринська, Ігор Кречківський, Лідія Лакас, Катерина Миронова, Олена Шадріна, Марія Однолькіна, Ірина Астановицька, Оксана Подмарьова, Віра Литовченко, Наталя Чистякова.
 
Партія фортепіано: Ольга Григор’єва, Олег Неклюдов, Денис Кашуба, Ксенія Агішева.
 
У концерті беруть участь студенти ХМУ імені Б. Лятошинського: Роман Вірясов и Марія Журавльова (кл. викл Віри Литовченко) 
 
Ведуча: Карина Климентовська

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт інструментальної музики «In the style of VIVALDI» відбудеться 30 серпня 2020, 17:00, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+