Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Le Cri du Lustre (Концерт для однієї люстри)

Відміна заходу
минула подія

Про подію

В рамках фестивалю
ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ-2020
 
Le Cri du Lustre
КОНЦЕРТ ДЛЯ ОДНІЄЇ ЛЮСТРИ
 
Музична вистава на 1 дію.
Від колективу Tutti (Франція)
 
«Le Cri du Lustre» – це музична, комедійна та фантастична подорож до країни струнних інструментів.  На сцені чотири музики, чотири абсолютно різні персоналії, які запрошують до вистави, де мрійливість розмовляє з гумором. Персонажі рухаються сценою, створюючи незвичайну подорож, що змішує дивацтва та простоту, котра зацікавить навіть найменшого глядача.
Цей нетиповий квартет з двох альтів і двох віолончелей запрошує відвідувачів послухати неймовірні звуки.  Дозволено все, щоб відкрити глядачам шепіт вітру степів, таємні вібрації океанів, дзижчання комах… Невідомий звуковий пейзаж поступово відкривається, народжуючись з віртуозної та грайливої імпровізації, де музики, та вони ж танцівники, пересуваються у веселому балеті.
 
Тривалість вистави – 45 хв.
8+  (Для сімейного перегляду)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Le Cri du Lustre (Концерт для однієї люстри) відбудеться 24 квітня 2020, 18:00, п’ятниця в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+