У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Конкурс краси "MISS BIKINI" @ Arizona

8 серпня 2020, 22:00, субота
Всі квитки продані
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 1 СЕРПНЯ 2020 22:00 НА 8 СЕРПНЯ 2020 22:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
8 серпня, субота, "Arizona Beach Club" запрошує на конкурс краси "MISS BIKINI"! ️
 
У грандіозній події літа прийме участь 10 чарівних дівчат, які продемонструють Вам виходи в сексуальних купальниках і вразять своєю красою і харизмою!
 
Не пропустіть цю яскраву подію! Чекаємо Вас!
 
Попередній продаж квитків: від 60 грн. На вході дівчатам від 100 грн, хлопцям від 150 грн.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Конкурс краси "MISS BIKINI" @ Arizona відбудеться 8 серпня 2020, 22:00, субота в ARIZONA place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+