Інформація щодо обмеження масових заходів!

КОЛОБОК

7 січня 2016, 12:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ТЕАТР РОСТОВЫХ КУКОЛ  для детей младшего и среднего школьного возраста, который просто нельзя пропустить!!!! "КОЛОБОК" ... Это не простой всем известный спектакль. Это неожиданный сюжет с хорошо известными персонажами, про то , что .........Но мы не раскроем сюжет! Скажем только , что спектакль будет интересен не только детям, но и взрослым!!! ВСе действие состоит из двух частей- первая с ДЕДОМ МОРОЗОМ и СНЕГУРОЧКОЙ , а второй - собственно спектакль... И еще, каждого ожидает  СЛАДКИЙ   НОВОГОДНИЙ ПОДАРОК!!!! Не пропустите... !!!! Это стоит посмотреть и именно на РОЖДЕСТВО!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

КОЛОБОК відбудеться 7 січня 2016, 12:00, четвер в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+