Графік роботи кас у великодні та травневі свята!

КНЯЗЬ ИГОРЬ

25 квітня, 18:30, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
04:00
З антрактом
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Російською мовою

Опис

«Князь Ігор»

«Князь Ігор» - одна з оперних прем'єр театру, барвиста и Яскрава фреска, засновано на сюжеті епосу «Слово о полку Ігоревім».

Кульмінація вистави - запальні «половецкі танці», Які ма ють самостійну Цінність и входять в Загальну панораму подій и звічаїв жорстокости XI століття - часу Кривава битв за Київську Русь.

Длительность: 4 рік

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

КНЯЗЬ ИГОРЬ відбудеться 25 квітня, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+