Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Князь Ігор (опера)

11 квітня 2020, 18:30, субота
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
04:00
З антрактом
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

"Князь Ігор"

«Князь Ігор» - одна з оперних прем'єр театру, барвиста і яскрава фреска, заснована на сюжеті епосу «Слово о полку Ігоревім».

Кульмінація вистави - запальні «половецькі танці», які мають самостійну цінність і входять в загальну панораму подій і звичаїв жорстокого XI століття - часу кривавих битв за Київську Русь.

Тривалість: 4 години

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Князь Ігор (опера) відбудеться 11 квітня 2020, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.