Клава

Перейти до вибору квитків
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО НА ВЕРЕСЕНЬ. Повернення грошей за квитки буде здійснюватися до 1 червня.


Повернення фізичних квитків буде здійснюватися в касі ТЦ "Комильфо". Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою "Клава", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

 

 

Завантажити шаблон заяви

 
Такого Ви ще не бачили !!!!
 
Вистава-концерт присвячена життю і творчості видатної актриси і співачки XX століття, Народної артистки, харків'янки Клавдії Іванівни Шульженко.
 
Ми розповімо і зіграємо 13 найяскравіших епізодів з життя співачки, виконаємо 27 кращих пісень з її репертуару. У виставі використані новітні технічні можливості звуку, акустики, світла та інше.
 
Живе виконання пісень з репертуару співачки, яке супроводжується відеорядом, професійні аранжування, створені персонально для оркестру дівчат, реквізит тих років, оригінальні костюми, - все це дозволить глядачеві зануритися в атмосферу середини XX в.
 
Понад двадцять пісень прозвучать у виконанні відомої і улюбленої багатьма парою акторів театру і кіно Анатолія Журавльова та Пелагеї Журавльової в супроводі естрадного оркестру, що складається, виключно з молодих дівчат, що безумовно є "родзинкою" вистави.
 
У виставі простежується все життя великої співачки, починаючи з юності і закінчуючи ювілейним концертом в Москві (1976 г.), який став віхою творчого шляху К. І. Шульженко.
 
Роки становлення, пошуки власного стилю, приголомшливий успіх, часом несправедлива критика, зіткнення зі свавіллям чиновників - що тільки не довелося пережити молодій співачці! Часом доводилося долати установки сталінської епохи, суворо визначають вимоги репертуарної політики радянської епохи.
 
Але завжди Клавдія Іванівна залишалася собою, не підбудовувалася під загальний стандарт, навіть всупереч власним інтересам.
 
Також глядач дізнається про людей, з якими Клавдію Іванівну зводила доля протягом творчого життя. Це І. О. Дунаєвський, В. П. Соловйов-Сєдой, І. Д. Кобзон, міністр культури СРСР Е. А. Фурцева та ін.
 
Ми розповімо і про особисте життя співачки, про двох її чоловіків - В. Кораллі і Г. Єпіфанове.
 
Історія співачки буде цікава і для сьогоднішньої молоді, тому що прочитана сучасною мовою, в захоплюючій формі діалогів (в тому числі і з глядачем), монологів, пісень і оркестрової музики.
 
Пісні, написані кращими радянськими композиторами спеціально для К. І. Шульженко, нікого не залишать байдужими своєю мелодійністю, щирістю, пронизливим ліризмом, а часом і гумором!
 
Ще однією "родзинкою" вистави є чоловіче виконання пісень Шульженко, що досить незвично і несподівано для багатьох!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Клава відбудеться 15 травня 2019, 19:00, середа в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+