Концерт "Класика. Романтика. Польща."

31 березня 2017, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

31 марта Харьков посетит польский маэстро — профессор Томаш Слюсарчик. Виртуозный музыкант, работает как солист с разными оркестрами (в т.ч. с легендарным коллективом «Orchestra of the 18th Century», созданным нидерландским дирижером и флейтистом Францем Брюггеном в Амстердаме), а также, в академии искусств Быдгощ  преподает мастерство игры на барочной трубе.

Молодёжный академический симфонический оркестр «СЛОБОЖАНСКИЙ» сыграет замечательную, разнообразную программу вместе с гостем из Польши Томашем Слюсарчиком.

31 марта Вы услышите сольное исполнение чудесного произведения Г.Ф. Телемана – «Концерт для 3-х труб и литавров», на старинной трубе XVII века.

В концерте примут участие солисты – лауреаты международных конкурсов: Андрей Гарасюк (труба пикколо) и Дмитрий Кирсов (труба пикколо).

Музыкальная программа нашего вечера придётся по вкусу даже самой требовательной публике нашего города!

Дирижёр оркестра наш гость – Томаш СЛЮСАРЧИК.

В программе:

І отделение

Г.Ф. Гендель. «Прибытие царицы Савской из оперы «Соломон»

Г.Ф. Гендель. «Сюита №2 «Музыка на воде»

Г. Ф. Телеман. «Концерт для 3-х труб и литавров»

ІІ отделение

В.А. Моцарт. «Симфония №25»
 

Вход на концерты симфонической музыки детям до 6 лет запрещён!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт "Класика. Романтика. Польща." відбудеться 31 березня 2017, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+