Кінопроект. Спойлери від Олега Орлова

13 березня 2019, 20:00, середа
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

OPEN DOOR 19:00
START 20:00

Відомий телеведучий і продюсер Олег Орлов, який прийшов в наш телевізор ще в форматі VHS - готовий ділитися з нами Филосовское міркуваннями про життя крізь призму кінокартин.
Щосереди в Victory concert hall кіновечір «Спойлери від Олега Орлова» де не просто пропонується переглянути один з видатних зразків кінематографу і познайомиться з подробицями створення фільму, а й обговорити теми, які він ілюструє! Політика, віра, технології, нова антропологія, втеча від реальності, масові божевілля, заперечення традиційних цінностей, публічне самотність, трансгендерні хитрощі, глобалізація, маніпуляції населенням, сучасне щастя, нові сім'ї, нове кохання, нова дружба - все це і багато іншого неминуче знаходить відображення в кращих проявах кіно ...
Приходьте! Буде! ..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кінопроект. Спойлери від Олега Орлова відбудеться 13 березня 2019, 20:00, середа в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+