Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Кинофестиваль "Свет". День 3

19 березня 2017, 18:30, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Кинофестиваль "Свет" — это известное, масштабное событие года. Это фестиваль, где можно увидеть светлое, мотивирующее, просветительское кино, познакомиться с творчеством украинских режиссеров, а также открыть для себя новое в фильмах из Швейцарии, Испании, Германии, Франции, Израиля, Турции, Беларуси, США и других стран.

Анимация, игровые, документальные фильмы, социальные ролики и музыкальные клипы – такое разнообразие предлагает фестиваль своим зрителям.
 С 11 по 13 декабря 2016 года в Киеве прошел ІІІ Международный кинофестиваль «Свет», и уже в январе он приехал в город Харьков, чтобы показать лучшие работы.

Организатор кинофестиваля – Всеукраинская общественная организация «Союз христианских писателей Украины».

Смотреть полную программу кинофестиваля

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кинофестиваль "Свет". День 3 відбудеться 19 березня 2017, 18:30, неділя в Кінотеатр "Боммер". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.