Концерт "Kiko King & Creativemaze"

21 квітня 2017, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Kiko King & Creativemaze! Стильные берлинцы едут в Харьков!


21 апреля в Moskvich Bar  выступят Kiko King & Creativemaze! 

Авторы одного из самых нашумевших трип-хоп альбомов 2016 года "Gnothi Seauton" впервые едут в Украину.

Kiko King & Creativemaze - это глоток свежего воздуха на экспериментальной электронной сцене, который вы так долго искали. Если Massive Attack вновь объединятся с Tricky, добавят к этому даба и немного нео-классики, то вы получите примерное представление о том, что ждёт вас 21 апреля.

Kiko King & creativemaze - берлинский проект, чей подход в музыке совмещает грубый электро-минимал с его темнотой, прямой бит и нежные гармонии, в дополнении к проникновенным возвышенным текстам. Они называют это "Airbendermusic" - лабиринт эксцентриситета, который не оставит вас равнодушным.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт "Kiko King & Creativemaze" відбудеться 21 квітня 2017, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+