Інформація щодо обмеження масових заходів!

КИЦЬКИН ДІМ. КРЕСАЛО

25 червня 2017, 11:30, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Балет-Мюзикл «КІЦКИН ДІМ. КРЕСАЛО» (ХХШ)

Мир сказки безграничен – он приходит к нам в раннем детстве и остается с нами навсегда. А во всех сказках, как известно, побеждают Любовь и Добро.

Харьковский Детский балетный театр для самых маленьких зрителей в новом театральном сезоне представляет балет-мюзикл "Кошкин дом" по известной сказке С. Маршака. На сцену выйдут самые-самые маленькие артисты Детского балетного театра. Придумала этот балет – ведущий педагог- хореограф Наталья Евгеньевна Костюченко, литературная и музыкальная редакция – Татьяны Александровны Харченко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

КИЦЬКИН ДІМ. КРЕСАЛО відбудеться 25 червня 2017, 11:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+