У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

KHARKIV TATTOO CONVENTION (18-19 вересня)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

18 та 19 вересня Харків вже в сьоме, прийме фестиваль художньоготатуювання KHARKIV TATTOO CONVENTION.
 
Конвенція художнього татуювання – це, по-перше ,грандіозна подія, що об'єднуєвсіх тату-майстрів та поціновувачів даної культури на одній території. На заході можна зробити не тільки новее татуювання, а й оновити старе,або вибравши вподобаного майстра, обговоритидеталі майбутнього татуювання.
 
Крім захоплюючого бою «тату-артистів» на KHARKIV TATTOO CONVENTION можна чудово відпочити, спостерігаючи за насиченою концертною програмою, яка буде проходити на відкритому майданчику, смачно та різноманітно перекусити, оцінити мистецтво підвішування на гаках.
 
Для любителів тату-шопінгу на фестивалі працюватиме окрема торгова зона, на якій можна придбати не тільки тату-обладнання, а й різноманітні аксесуари, пам'ятні сувеніри, круті футболки і багато іншого.
 
З кожним роком харківська конвенція художнього татуювання стає все масштабнішо подією, підтримуючи резюме одного з найяскравіших заходів в тату культурі України.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KHARKIV TATTOO CONVENTION (18-19 вересня) відбудеться 18 вересня 2021, 11:00, субота в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.