Kharkiv Guitar Quartet - 10

8 червня 2019, 20:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Чотири гітари з єдиним люблячим серцем!
 
Харківський Гітарний Квартет – це творча формація молодих музикантів, метою якої є популяризація сучасного мистецтва в Україні та за її межами. Завдяки співпраці з українськими та зарубіжними композиторами квартет має у своєму репертуарі низку унікальних творів, велика частина з яких присвячена ансамблю та написана спеціально для Харківського Гітарного Квартету…
 
«Наша головна мета– знайомити аудиторію зі зразками сучасного мистецтва, здатного звертатися до слухача живою мовою сьогодення. Ми любимо нову музику та граємо її з любов’ю до своїх слухачів»,- кажуть музиканти й доводять це кожним своїм виступом.
Але цей виступ – геть особливий!
 
«Kharkiv Guitar Quartet – 10» є унікальним проектом, присвячений 10-ти річному ювілею цього відомого в Україні і за її межами гітарного ансамблю. 8-го червня о 20:30 на Камерній сцені СхідOPERA буде представлена  концертна програма, складена із присвячених ювіляру творів українських і зарубіжних  композиторів нашого часу. Приєднуйтесь до нас аби почути музику Нової Епохи, відчути новий погляд на світ і поринути у глибину безкрайнього всесвіту звуків гітари!    6 – світових прем'єр . 10 – присвячених квартету творів.  Kharkiv Guitar Quartet – 10 років.  Д. Бочаров, А. Кастілла-Авіла, К. Майденберг-Тодорова, Р. Кемерон-Вульф, А. Андрушко, В. Богатирьов …
 
Kharkiv Guitar Quartet:
Сергій Горкуша
Максим Трянов
Ірина Половинка
Андрій Брагін  
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Kharkiv Guitar Quartet - 10 відбудеться 8 червня 2019, 20:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+