У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дитячий Театр "Сорванцы". "Казка про втрачений час"

24 квітня 2021, 14:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Казка про втрачений час" - весела музична вистава з чарівними перетвореннями у виконанні Дитячого театру "Сорванци".
 
Вистава отримала: Гран-прі на міжнародному фестивалі, "Театрон 2020" в Білорусі в Мінську. П'єса написана А. Богачевой за казкою Е. Шварца, в ній багато сучасної музики, пісень і драйвових танців. Повчальна історія для кожної дитини та дорослого про те, як не можна безцільно витрачати час, тому що можна швидко постаріти і позбутися здоров'я, як це сталося з хлопчиком Петром і його відчайдушними друзями!
 
Злі чарівники вирішили відібрати втрачений час дітей і забрати у них молодість. Вистава наповнена яскравими подіями і неймовірними чарами!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дитячий Театр "Сорванцы". "Казка про втрачений час" відбудеться 24 квітня 2021, 14:30, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+