Halloween: Kazaky

25 жовтня 2019, 23:55, п’ятниця
Харків, Victory Concert Hall
Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
16+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Повернення проводиться до 30 листопада 2019 року.

Ознайомитися з умовами повернення

 
Face & Dress Control 
 
Супер-популярний український гурт Kazaky збереться знову разом для того, що б зробити своє ексклюзивне, круте виступ на Halloween в Харкові в самому модному місці Victory 25 жовтня!
 
Один з найвідоміших чоловічих колективів України представить для всіх своїх шанувальників нову яскраву шоу-програму. Талановиті і епатажні артисти запалять зал з першої хвилини.
 
Вже ні для кого не секрет, що неймовірна хореографія на підборах давно підкорила публіку в самих різних куточках світу. Серед перших «ластівок» слави сексуальних і харизматичних чоловіків - відео In the Middle, а також кліп Мадонни Girl Gone Wild, в якому знялися Kazaky.
 
У 2011 команда енергійних і пластичних хлопців була визнана наймоднішим проектом на Заході. Групу також номінували на звання Найкращого українського артиста за версією MTV EMA.
 
Open Doors 21.00
Start 00.30