У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Кай та Герда (балетний театр ХХШ)

13 червня 2019, 11:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Чи мрієте ви про щастя? Впевнені що так! 

Виявляється, найкращій спосіб його отримати — створити самому.  Адже як воно буває: хтось шукає щастя усе життя, хтось чекає, що воно саме знайде його, хтось мріє зустріти чарівника, що допоможе зрозуміти: де ж воно, щастя, та як на нього заслужити. 

Проте ми знаємо точно — шлях до щастя зовсім непростий! І лише пройшовши крізь усі труднощі, що можуть зустрітися на шляху,  ти зможеш стати щасливим по-справжньому!
Якщо ви спитаєте будь-кого з акторів нашого Балетного театру  про щастя, ви почуєте, що для нього — це самому створювати казку.
Справа довга й непроста, проте коли в результаті виходить неймовірно красива вистава, то отримуєш хвилю щастя, що здатна накрити і творців, і акторів, і кожного глядача в залі.

Наша казка про хлопчика Кая та дівчинку Герду зовсім не та, яку ви чули в дитинстві від батьків. Вона про шлях, яким кожен з нас йде до свого особистого щастя, про помічників та перешкоди, про радощі та хвилювання. Тільки розповідатимемо ми про це незвично: разом відвідаємо Країну Сновидінь, Країну Розваг, Країну Горного Короля, Крижаний палац, а у фіналі разом станцюємо на загальному святі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кай та Герда (балетний театр ХХШ) відбудеться 13 червня 2019, 11:00, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+