Кай та Герда. Харків

Кай та Герда. Харків
Чи мрієте ви про щастя? Впевнені що так!
 
Виявляється, найкращій спосіб його отримати — створити самому.  Адже як воно буває: хтось шукає щастя усе життя, хтось чекає, що воно саме знайде його, хтось мріє зустріти чарівника, що допоможе зрозуміти: де ж воно, щастя, та як на нього заслужити. 

Проте ми знаємо точно — шлях до щастя зовсім непростий! І лише пройшовши крізь усі труднощі, що можуть зустрітися на шляху,  ти зможеш стати щасливим по-справжньому!
Якщо ви спитаєте будь-кого з акторів нашого Балетного театру  про щастя, ви почуєте, що для нього — це самому створювати казку. Справа довга й непроста, проте коли в результаті виходить неймовірно красива вистава, то отримуєш хвилю щастя, що здатна накрити і творців, і акторів, і кожного глядача в залі.

Наша казка про хлопчика Кая та дівчинку Герду зовсім не та, яку ви чули в дитинстві від батьків. Вона про шлях, яким кожен з нас йде до свого особистого щастя, про помічників та перешкоди, про радощі та хвилювання. Тільки розповідатимемо ми про це незвично: разом відвідаємо Країну Сновидінь, Країну Розваг, Країну Горного Короля, Крижаний палац, а у фіналі разом станцюємо на загальному святі!
Питання? Відповідь!
+