У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Каста

7 жовтня 2016, 23:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

7 октября в Клубе «Місто» - группа «Каста»!
 
Ребята создали свой коллектив еще в лихие 90-е под названием «Объединенная Ка-ста». Уже тогда они грамотно и качественно «делали свой рэп», сочиняли тексты об окружающей действительности, о проблемах и перипетиях. Их исполнение несло в массы свою энергетику, присущую провинциальным городам. Впервые об «Объединенной Касте» узнали в 1999 году, после самостоятельно выпущенного альбома «Трехмерные рифмы». В конце года создается группа «Каста». Это трое МС’s – Влади, Шымон и Хамелеон. Спустя месяц был записан их первый хит «Мы берем это на улицах». Через 6 лет к группе присоединяется новый участник - Змей.
 
За 16 лет своей деятельности ребята участвуют во многих конкурсах, пишут новые треки, которые не сходят с хит-парадов и чартов MTV, снимают новые клипы, снимаются в фильмах и делают свой музыкальный стиль. Кроме этого, они неоднократно становятся победителями МУЗ-ТВ, MTV Russian Music Awards в номинации «лучший рэп/хип-хоп проект».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Каста відбудеться 7 жовтня 2016, 23:00, п’ятниця в Клуб Місто. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+