Міжнародний аматорський турнір зі змішаних єдиноборств KARS FC 10

26 травня 2019, 18:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
03:00
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

25-26 травня. Місто Харків. Палац Спорту!  Вас чекає самий  грандіозний відкритий турнір зі змішаних єдиноборств KARS FC 10. На такий масштабній спортивній події вже встигли  заявити себе спортсмени з 10 країн світу та 40 міст України у віці від 6 до 40 років. Арменія, Грузія, Белорусія, Казахстан, Узбекістан, Таджикістан, Латвія, Іран і також Україна.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Міжнародний аматорський турнір зі змішаних єдиноборств KARS FC 10 відбудеться 26 травня 2019, 18:00, неділя в Палац Спорту. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+