Інформація щодо обмеження масових заходів!

Карміна-Бурана модерн-балет

12 жовтня 2019, 18:30, субота
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:00

Про подію

Карміна Бурана. (Бельгійська редакція). Вечір сучасного балету
 
12 жовтня на сцені СхідОПЕРА у музично-танцювальну композицію обєднаються твори двох видатних композиторів ХVIII та ХХ століття :  «Глорія» Антоніо Вівальді та «Карміна Бурана» Карла Орфа. Останній твір буде показано у новій хореографічній редакції, яку здійснив французький хореограф Йохан Нус з нашим балетом для показу на одному з європейських фестивалів. Цю репертуарну «родзинку» уперше побачать харківські глядачі.  

Добре знайомий нашим слухачам  Вівальді (його Пори року» звучать у виставі «365», створеній сумісно з театром «Прекрасні квіти»),  був здатний у свою епоху створювати неакадемічну музику, особливо призначену для поціновування широкою аудиторією, а не лише інтелектуальною елітою. Композитор, скрипаль - віртуоз та священник, Вівальді створив свій твір для хору та оркестру  «Глорія» (у дослівному перекладі «Слава»), уславляючи Бога. Але  не завжди був ним обласканий та закінчив життя у злиднях. 

Про мінливість ставлення Фортуни  до людства та окремих його представників співає хор та солісти у сценічній кантаті Карла Орфа «Карміна Бурана».  Вона охоплює широке коло світських тем, актуальних як багато століть тому, так і у наш час: мінливість удачі та багатства, швидкоплинність життя, радість повернення весни та задоволення від пияцтва, обжерливості, азартних ігор та плотської любові. 

Йохан Нус запропонував зовсім інше трактування музики Орфа: життя він розглядає як гру у шахи, де чорні або білі фігури перемагають залежно не від кольору,  а від того, хто робить вирішальний хід. А якщо  чорні та білі фігури перемішати? Балетмейстер дає несподіваний та оригінальний висновок, який цікаво буде побачити у фіналі вистави… 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Карміна-Бурана модерн-балет відбудеться 12 жовтня 2019, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+