Театр «Godo». «Каліка з Ірландії. Історія однієї мрії »

Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:40
З антрактом
16+
Українською мовою

Про подію

Повернення грошей за квитки буде здійснюватися ДО 14.06
Повернення фізичних квитків буде здійснюватися в касі ТЦ "Комільфо". Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою "Театр Godo. Каліка з Ірландії", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.
 
Завантажити шаблон заяви

Київський театр «Godo» запрошує на прем'єру непередбачуваною ірландської комедії "Каліка з Ірландії. Історія однієї мрії ».
 
Уявіть, що Ви живете на забутому богом ірландському острові. Тут всі один одного знають, люблять і ненавидять по-особливому. І живуть так день у день ... з року в рік ... мріючи назавжди вибратися з цієї діри ... І раптом ... «ГОЛІВУД»!
 
На сусідньому острові знімають кіно. Воно коштує більше 1000000 $! Звичайно, це Ваш шанс змінити життя назавжди! Саме до цього і прагне головний герой - каліка Біллі. Але чи вдасться йому здійснити свою мрію, і яку ціну він за це заплатить?
 
6 червня Вас чекає історія, яка протягом десятиліть заворожує людські серця мільйонів глядачів усього світу.
 
Комедія, яка через грубість і цинізм розкриває найпотаємніші глибини людської душі.
 
Драма, яка надихає.
 
Мрія, яка живе в кожному з нас.
 
Гарний настрій, несподівані сюжетні повороти і незрівнянний ірландський гумор - все це забезпечено Вам 6 червня на сцені Театрально-концертного центру за адресою вул. Сумська, 25.
 
За мотивами п'єси Мартіна Макдонаха "Каліка з острова Інішмаан».
 
Актори: Роман Муленку, Богдан Адаменко, Сергій Анипченко, Дар'я Легейда, Іван Янченко, Кета Берія, Ліза Любимова, Марія Моторна.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Godo». «Каліка з Ірландії. Історія однієї мрії » відбудеться 6 червня 2019, 19:00, четвер в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+