Театр «Godo». «Каліка з Ірландії. Історія однієї мрії»

Ціна: від 130 грн
Тривалість
02:40
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Про продію

Київський театр «Godo» запрошує на прем’єру непередбачуваної ірландської комедії «Каліка з Ірландії. Історія однієї мрії».
 
Уявіть, що Ви живете на забутому богом ірландському острові. Тут усі один одного знають, люблять і ненавидять по-особливому. І живуть так день у день…з року в рік…мріючи назавжди вибратися з цієї діри… Аж раптом…«ГОЛІВУД»!
 
На сусідньому острові знімають кіно. Воно коштує більше 1 000 000 $!  Звісно, це Ваш шанс змінити життя назавжди! Саме цього й прагне головний герой – каліка Біллі. Але чи вдасться йому здійснити свою мрію, і яку ціну він за це заплатить?
 
6 червня на Вас чекає історія, яка протягом десятиліть заворожує серця мільйонів глядачів цілого світу. 
 
Комедія, яка через грубість і цинізм розкриває найпотаємніші глибини людської душі. 
 
Драма, яка надихає.
 
Мрія, яка живе у кожному з нас.
 
Гарний настрій, несподівані сюжетні повороти та незрівнянний ірландський гумор – усе це забезпечено Вам 6 червня на сцені Театрально-концертного центру за адресою вул. Сумська, 25.
За мотивами п’єси Мартіна Макдонаха «Каліка з острова Інішмаан».
 
Актори: Роман Муленко, Богдан Адаменко, Сергій Аніпченко, Дар’я Легейда, Іван Янченко, Кета Берія, Ліза Любімова, Марія Моторна.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Godo». «Каліка з Ірландії. Історія однієї мрії» відбудеться 6 червня, 19:00, четвер в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+