Junket / side project Atomic Simao

15 вересня 2017, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Junket / side project Atomic Simao в Харькове

15 сентября на нашей сцене Junket / side project Atomic Simao - той самой группы, которая в этом апреле отправила весь ДК в космос своим выступлением.

Проект Junket образовался спонтанно на художественной выставке, где участники Atomic Simao Георгий Вальчук и Николай Шостов создали симбиоз из электронного звучания и живых инструментов (саксофон, флейта). Спецификой дуэта является то, что они не играют заранее заготовленные композиции, а всё создаётся с нуля, в онлайн-режиме, без второго дубля и возможности редактирования... по сути импровизационный "фреш", создающийся непосредственно перед слушателем и, честно говоря, для ART AREA ДК это самый ценный формат!

Стилистика дуэта охватывает такие жанры как break-beat, funk, electro dub, minimal house и drum'n'bass.

Junket / side project Atomic Simao в Харькове состоится 15 сентября 2017 в 20:00 в ART AREA ДК, Чернышевская, 13. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Junket / side project Atomic Simao відбудеться 15 вересня 2017, 20:00, п’ятниця в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+