У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

JOKER Halloween

26 жовтня 2019, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Open Door 22:00
Face&Dress Code
 
26 жовтня в клубі Radmir HELLOWEEN вечірка яка занурить вас в божевілля JOKERA! З настанням сутінків клуб Radmir відчинить свої двері, щоб поглинути всіх, хто готовий пуститися в низку бісівських розваг, забувши про мораль. 
 
Свобода, спрага незвіданого, бажання отримувати максимум від життя тут і зараз - основні мотиви цієї ночі. ⠀⠀⠀
- Єдино правильний вибір в цю ніч - довіритися своїй природі і відпустити себе на волю інстинктів! ⠀⠀⠀
- Вхід дівчатам в костюмі (грим плюс костюм) до 01 ночі ВІЛЬНИЙ! ⠀ 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

JOKER Halloween відбудеться 26 жовтня 2019, 22:00, субота в Radmir Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+