Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Jeremy Joseph

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

У випадку переносу заходу з причини карантину, при новій даті, що вам не підходить, придбані квитки ви можете обміняти на квитки на будь-який інший захід Харківської філармонії (на суму вашого замовлення або з доплатою) протягом всього концертного сезону (по липень 2021 року включно).
 
18 грудня в органній залі Харківської філармонії усіма своїми барвами розіллється найбільший орган в Україні фірми Alexander Schuke. Цей інструмент – гордість Харкова: його вага 40 тонн, а висота 15 метрів, він має 72 регістра (тембри), 4 мануали та близько 5 700 труб. Неймовірні «голоси» короля інструментів захоплюють своєю красою, оживаючи завдяки майстерності найкращих органістів світу. 
 
Зимовий вечір органної музики запрошуємо вас провести у компанії органіста Віденської придворної капели Jeremy Joseph. Його концерти з Віденським філармонійним оркестром та недільні меси зі знаменитим Віденським хором хлопчиків збирають повні зали, а гастрольна карта музиканта включає чисельний список країн Європи.
 
Jeremy Joseph професор по класу органа та імпровізації в Університеті музики і виконавських мистецтв у Відні. Є одним із засновників ансамблю Delirio. Щорічно викладає на літніх майстер-класах Австрійської академії бароко і був запрошений викладати у Консерваторії ім. Чайковського, Академії Гнесіних в Москві, Талліннському органному фестивалі, Академії Шопена в Варшаві, Белградській академії музики, Академії Сібеліуса в Гельсінкі і Музичної консерваторії в Женеві. У 2011 році викладав орган в Musikhochschule в Штутгарті.
 
Репертуар органіста охоплює всі музичні епохи, кілька програм записані на диски: сольний дебют Jeremy Joseph - „Organ Music at the Viennese Court“ був записаний на знаменитому історичному органі в Клостернойбурзькому монастирі, Австрія. У 2011 році він випустив запис повного Clavierübung III І.С. Баха на органі Silbermann (1755) в Дрезденському соборі. Він робив записи для радіо в Німеччині (NDR, SWR), Австрії (ORF) і Угорщині (MR). 
Останній запис Jeremy Joseph разом з Jürgen Essl - імпровізація для двох органів в Кафедральному соборі в Мехіко - була включена в список «CD року - 2018» німецьким журналом класичної музики Fono Forum.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Jeremy Joseph відбудеться 18 грудня 2020, 18:30, п’ятниця в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+