У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Jazz Piano Eve

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Захід скасовано з причини карантину. Придбані квитки ви можете обміняти на квитки на будь-який інший захід Харківської філармонії (на суму вашого замовлення або з доплатою) протягом всього концертного сезону (по липень 2021 року включно).
 
22 листопада велика сцена Харківської філармонії об'єднає одразу трьох відомих в Україні джазових піаністів – Олексія Пєтухова (Одеса), Олексія Боголюбова (Київ) і Вадима Бессараба (Одеса).
 
Кожен з них - яскравий самобутній музикант, композитор із власним впізнаваним стилем. Усі троє – часті гості джазових фестивалів, вони співпрацюють з відомими виконавцями та колективами не тільки України, а й зарубіжжя. Постійно організовують цікаві проєкти, які вносять нове дихання у традиції джазового виконавства і, безсумнівно, радують поціновувачів неочікуваними імпровізаціями.
 
Три фортепіано на одній сцені, «думки» трьох досвідчених музикантів, які виливатимуться з з-під пальців піаністів – усе це в акустично досконалій залі Харківської філармонії. 
 
Виконуючи для публіки імпровізації джазових стандартів і власні твори, музиканти відкриють свої серця харківським шанувальникам джазу, адже джаз за словами Олексія Боголюбова «це бути водночас з усіма і бути собою».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Jazz Piano Eve відбудеться 22 листопада 2020, 19:00, неділя в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.