Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Сергій Жадан

23 серпня 2020, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Сергій Жадан презентує у Харкові нові книжки 23 серпня. 
 
У квітні вийшли дві нові книжки Сергія Жадана – збірка віршів «Список кораблів» та п’єса «Хлібне перемир’я», які побачали світ у видавництві MERIDIAN CZERNOWITZ.  
 
У Харкові презентація книжок відбудеться у неділю, 23 серпня о 19:00 на "Схіd OPERA Просто неба stage" (літній майданчик ХНАТОБ, вул.Сумська, 25). 
 
У програмі виступу – монологи, поетичні читання, питання-відповіді, автограф- та фотосесії. 
Супроводжуватиме Сергія друг, видавець та президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев. Тож на презентації гарантована наявність книжок, нових та старих. 
 
Презентацію підтримує Перша українська аудіокнигарня АБУК. Аудіокнижка «Список кораблів», яку начитав сам автор, вийшла одночасно з паперовою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сергій Жадан відбудеться 23 серпня 2020, 19:00, неділя в Літній майданчик ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.