Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Подарунковий сертифікат в квест-кімнати "ІЗОЛЯЦІЯ"

31 грудня 2019, 23:55, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Подарунковий сертифікат, в квест кімнати "ІЗОЛЯЦІЯ", дозволить відвідати один з наших 30 квестів в Харкові компанії друзів (від 2-х до 4-х осіб). Цілих 30 ексклюзивних сюжетів, з яскравим антуражем на різні тематики, які подарують вам незабутні емоції. Ви поринете в атмосферу обраної локації і отримаєте масу вражень від проходження квесту!
 
Вартість придбання сертифіката в квест кімнати "ІЗОЛЯЦІЯ" 700 грн. Сертифікат дійсний до кінця 2019 року!
 
У разі, якщо сертифікат не буде використаний протягом його терміну дії, грошові кошти, сплачені за нього, поверненню не підлягають.  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Подарунковий сертифікат в квест-кімнати "ІЗОЛЯЦІЯ" відбудеться 31 грудня 2019, 23:55, вівторок в Квест-кімнати "ІЗОЛЯЦІЯ". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+