Опера "IYOV" Влада Троіцького

Ціна: від 250 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Українська сучасна опера IYOV, що визнана однією з 10 найкращих у світі, за версією міжнародного конкурсу Music Theatre NOW 2018.

Режисер: Влад Троїцький
 
Композитори: Роман Григорів, Ілля Разумейко
 
Виконавці: NOVA OPERA
 
«IYOV» – сучасна опера для препарованого рояля, ударних, віолончелі та солістів, підкоривши Європу та США пролунає в Кривому Розі.
 
Нова опера «IYOV» створена за книгою Йова зі Старого Заповіту та з використанням латинських сакральних текстів.
 
Її написано в синтетичному жанрі, що вперше в історії світової музики поєднав у собі оперу, реквієм та ораторію.
 
Книга Йова – не лише розповідь про життя біблійного героя. Це історія людського відчаю, жертовності та пошуку себе. Пронизлива історія про страждання, що перетворюється на оду життю. Цей твір особливо актуальний в Україні саме зараз, адже безмежна віра Йова не лише дарує надію, а й повертає все втрачене під час випробувань.
 
«IYOV» – це містерія народження нового звуку всередині препарованого рояля, на межі можливостей людського голосу.
 
Драматургію музичного перформансу засновано на контрастній компіляції речитативів (в них використані фрагменти з українського перекладу книги Йова) та музичних номерів, написаних на латинські тексти Реквієму.
 
Музичним відкриттям твору стало використання препарованого рояля. Завдяки нетиповим прийомам гри та використанню ударних інструментів він перетворюється на справжній симфонічний оркестр, а часом – навіть на генератор електронних звуків.
 
Проект було вперше представлено на головній сцені фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST у вересні 2015 року. Упродовж 2015 року оперу «IYOV» презентували в Китаї, Австрії та США.
 
У 2016 році оновлену версію опери неодноразово виконували в Данії, Україні та Польщі.
 
У 2017 «IYOV» було виконано у Віденській філармонії, а також Македонській національній опері.
 
У січні 2018 року «IYOV» з успіхом 5 разів виконали на фестивалі сучасної опери PROTOTYPE у Нью-Йорку.
 
Член Американської асоціації театральних критиків Adrian Dimanlig відзначив, що «найбільш несподіваною та креативною прем’єрою фестивалю стала опера «IYOV». Поєднання оригінального музичного матеріалу з живим віджеїнгом, що захоплює, робить цю виставу обов’язковою для перегляду».
 
Виконавці:
Мар’яна Головко (сопрано)
Анна Марич (сопрано)
Олександра Мельє (мецо-сопрано)
Андрій Кошман (баритон)
Руслан Кірш (баритон)
Євген Рахманін (бас)
Тетяна Троїцька (голос)
Жанна Марчинська (віолончель)
Андрій Надольський (ударні)
Ілля Разумейко (рояль)
Роман Григорів (диригент)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Опера "IYOV" Влада Троіцького відбудеться 16 листопада, 19:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+