Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Йоганнес Брамс

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Большой зал филармонии,
Йоганнес Брамс
 
Концерт із циклу «Симфонічна музика з Юрієм Янком»
 
Увага, зміни! Програму концерту 12 червня диригуватиме Ігор Шаповалов – народний артист України, перша скрипка та концертмейстер симфонічного оркестру Харківської філармонії.
 
Йоганнес Брамс
Подвійний концерт для скрипки та віолончелі з оркестром ля мінор
Симфонія № 2, ор. 73
Симфонічний оркестр Харківської філармонії

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Йоганнес Брамс відбудеться 12 червня 2021, 19:00, субота в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+