INTROVERT - LED ROOM

18 вересня 2021, 23:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Це музика, це танець, це вираження захоплення, ніхто не танцює заради користі, ми танцюємо від щастя. Поки музика повторює себе, ми справляємо поминки локдаунів та відчуження, ми свідки гіперреальності і фантазії звільнення. Поки не наступить тиша, всі врятовані і ніхто не пропаде без сліду.
 
Ми танцюючий організм, занедбаний завод та армія в одній особі. Єдине тіло не відчуває час, підпорядковує простір руху і виривається з самого центру себе.
 
LINE UP : 
  • INOY 
  • MARIUS
  • LESSOVSKY
Коли:  18 вересня 2021 (open door - 23:00);
 
Де: у стильній локації в самому центрі Харкова;
 
Для кого: Вечірка для бенгальських тигрів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

INTROVERT - LED ROOM відбудеться 18 вересня 2021, 23:00, субота в Brilliant Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю суботу!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!