Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

International Woman's Day

7 березня 2019, 23:55, четвер
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

DJ KATE SHOO - одна з яскравих представниць дівчат діджеїв в Україні! Вона дарує людям радість і і позитивний настрій. Володіє тацполом за допомогою своєї сексуальної музики і дивовижної зовнішністю. Її музика це сексуальний вибух емоцій! Танцювальне минуле її - допомагає здійснити злиття еротичного танцю з клубною музикою і загальна картина цього всього просто приголомшує, це потрібно не тільки чути але і бачити на власні очі! Її смак до музики також сексуальний як і вона сама і при всьому цьому вона прикрашає це все своїми сексуальними наряди, а її танці і зовнішність просто приголомшують! KATE SHOO це прекрасний подарунок публіці яку приємно не тільки слухати але можна дивитися і насолоджуватися красивою шоу програмою! Вона Вибухова, позитивна, а її енергетика разом з її сетами залишається в серцях слухачів на довго ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

International Woman's Day відбудеться 7 березня 2019, 23:55, четвер в Клуб "Мiсто". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+