Ток Шоу Inspire

10 листопада, 18:30, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Опис

Ток Шоу Inspire повертається з дуже цікавою і тривожної темою в нашому сучасному світі: «Наркотична залежність». У цьому епізоді - Сім'я Нечитайло - Батько і син, які були залучені в наркотичну залежність протягом 16 років, розкажуть свої історії про те, як вони в неї потрапили, жахливі речі, які вони робили, щоб отримати гроші на наркотики, як вони врятувалися і знайшли вихід, а тепер допомагають людям з аналогічною проблемою жити щасливо і в хороших відносинах один з одним.
 
 
Ток Шоу Inspire - це платформа, яка дає живе інтерв'ю з гостями, в присутності живої аудиторії. Гості розповідають історії своїх життів, які надихають, навчають і мотивують нашу аудиторію. Це також платформа, яка сприяє розвитку любові і доброти, що можна побачити завдяки благодійним пожертвам гостей і глядачів на шоу.
 
 
Це обіцяє стати ще одним захоплюючим і хвилюючим епізодом. Збережіть дату, ви не можете дозволити собі її пропустити.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ток Шоу Inspire відбудеться 10 листопада, 18:30, субота в Отель Харьков. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+