Ток Шоу Inspire

4 травня 2019, 18:30, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Ток-шоу Inspire повертається з дуже захоплюючим епізодом: «Сирота, який змінив 40 000 життів».
 
Хто ж він? Іван Будко, оратор, підприємець і тренер по життю, що втратив своїх батьків, коли ще був підлітком. В юнацькі роки Іван боровся зі своєю сором'язливістю, насилу спілкувався з однолітками, але Іван не здавався. Зайнявся ораторським майстерністю, став переможцем всеукраїнського дебатного турніру.
 
Під час війни 2014 року в Україні Іван вирішив виконати поставлені перед ним життєві цілі - стати тренером з продажу в Дубаї і виступати на англійській мові. Відправившись в Дубаї, не знаючи нової країни, Іван освоївся і незабаром був на обкладинці журналу і гостем на радіо, оскільки його поради з продажу почали застосовувати топові компанії Дубая і їх продажи зростали.
 
Його канал на YouTube налічує більше 25 000 підписників і кілька сот тисяч переглядів. На каналі Іван ділиться своїм досвідом в Дубаї, а також навчає людей вести осмислене і цілеспрямоване життя.
 
Як сирота з болем втрати батьків міг перетворитися в когось, хто допомагає збільшити продажі, знайти покликання в житті, а також надихати і навчати людей жити з метою? Ви не хочете пропустити це!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ток Шоу Inspire відбудеться 4 травня 2019, 18:30, субота в Отель Харьков. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+