-40% на другий

Симфонічне шоу "Гра Престолів"

9 грудня 2019, 19:00, понеділок
Харків, ХНАТОБ
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Акция! Діє знижка -40% на другий квиток!
Дія акції розповсюджується на квитки від 590 грн
 
9 грудня 2019 року в залі ХНАТОБу відбудеться наймасштабніший музичний проект останніх років - «Гра Престолів: Всі СЕЗОНИ» GRAND FINAL - музика до найпопулярнішого серіалу сучасності, а також музика до світових кіношедеврів у виконанні симфонічного оркестру і хору.
 
Ви почуєте легендарні саундтреки до улюбленого серіалу - Всі сезони !!! (01-08 сезони), а також до кінофільмів, які вже створили справжню історію, зробили переворот і стали культовими в світовому кінематографі. Музика до кінофільмів найбільших композиторів сучасності Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота і багатьох інших лауреатів премії «Оскар», «Греммі» і «Золотий глобус».
 
Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку занурюєшся в атмосферу кінофільму і стаєш його частиною, музика без якої, будь-який кінохіт, не став би справжнім шедевром.
 
Тільки в Харкові, 9 грудня 2019 року Вас чекає по-справжньому гарячий концерт за участю 100 музикантів і виконавців, на сцені ХНАТОБу під керівництвом самого харизматичного і популярного диригента - Андрія Чорного!