У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"Ідіот". Драма. Театр для людей. Прем'єра!

31 березня 2022, 19:00, четвер
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

"А чи не ідіоти всі навколо?"
 
Ось про що пропонує поміркувати "Театр для людей", розповідаючи легендарну історію князя Мишкіна.
 
Чи не ідіотичний наш жорсткий, меркантильний, саркастичний, монетизований світ, що впадає в паніку при появі справжньої Людини - милосердної, безкорисливої, всепрощаючої, щиро доброї, яка вміє побачити світло в кожному? І як цей світ, соціум, голодний до кохання, безсоромно рве таку Людину на частини, намагаючись ухопити для себе хоч шматочок надії, хоч шматочок розуміння, краплю віри, участі, співчуття...
 
Тут унікальний роман Достоєвського грає новими, насущними фарбами. Постановка обеззброює, відкидає з розуму все миттєве, наносне, повертає до найважливішого - як зберегти в собі чисту, нічим не заплямовану душу дитини? Як зберегти світло всередині, незважаючи на страхітливі зовнішні фактори?
 
Якщо ви не читали роман – вистава відкриє вам його світ у повному обсязі. Якщо ви бачили вже багато постановок "Ідіота" - повірте, тут ви і здивовані, і вражені. І знайдете собі зовсім нові сенси.
 
Режисер – постановник -  Лебідь А.
Художник - Абманов А.
 
Актори:
 
Селіванова Ю.
Симоненко С.
Боровик А.
Михальченко І.
Подорожко А.
Василенка Ф.
Біла Ст.
Лиска А.
Лебідь Т.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Ідіот". Драма. Театр для людей. Прем'єра! відбудеться 31 березня 2022, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+