Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ідеальний свідок

Відміна заходу
минула подія

Про подію

ЗАХІД СКАСОВАНО. ПОВЕРНЕННЯ ДО 31.03.20
 

П'єса написана головою Гільдії драматургів Петербурга Валентином Красногорова. Його п'єси ставили такі метри, як Лев Додін, Георгій Товстоногов, Роман Віктюк, Володимир Андрєєв.
 
«Ідеальний свідок» - це  карколомна історія про пристрасть, кохання і вірності. Тонка, зворушлива, лірична комедія.
 
Зав'язка вистави надзвичайно інтригуюча: наречений і наречена волею обставин змушені запропонувати випадковому зустрічному бути свідком на їхньому весіллі ... Щоб розважитися, молода пара залучає незнайомця в гру. Результат розваги виявляється досить несподіваним. Відносини між усіма трьома стають напруженими. Ця зустріч рішуче змінює долю кожного з героїв. Чистота душі, інтелект, чуйність, здатність до глибокого почуття торжествують над раціоналізмом і сухий практичністю.
 
Вистава наповнена безліччю сюжетних поворотів, які змушують перебувати глядача весь час в стані хвилюючого очікування до самого фіналу.
 
Актори: Павло Баршак, Ігор Ліванов, Олена Корікова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ідеальний свідок відбудеться 18 березня 2020, 19:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+