У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

iAN

1 червня 2019, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Друзі, перший день літа зустрічаємо разом з молодим талантом, артистом нової хвилі - iAN.
Він привернув увагу цінителів андерграундной танцювальної музики відразу ж після першого випущеного вінілового релізу складався з 4 треків на лейблі Slowdy Mowdy.
Через тиждень тираж вінілових копій було продано і реліз потрапив в категорію Out Of Stock, тим самим піднявся в чартах і виявився в топ 100 рейтингу на платформах decks.de, deejay.de, juno.co.uk.iAN досить швидко знайшов те звучання, яке допомогло зробити його музику відомою. Його стиль є одночасно свіжим і зрілим, відрізняється стриманим перкусією і теплими, мелодійними синтезаторами. Cвінговий мікро-хаус, мрійливий дип і бадьора електроніка, прикрашена витіюватими ритмами - це, власне, і є той самий рецепт ідеальної фестивальної музики, гаряче коханої європейською молоддю.
 
Так само грають Vadim Ersten і Roman Iulskiy

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

iAN відбудеться 1 червня 2019, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.