У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

I Miss My Death + support

3 липня 2021, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

I Miss My Death (IMMD)
 
Симфонічний метал з Києва поділиться своїми містичними історіями з харків'янами. Слухачів очікує яскраве поєднання опери та потужних рифів. І все це - українською мовою та на українську тематику.
 
Glymur
 
Гурт із Києва, заснований наприкінці 2019 року. Надихаючись природою та атмосферою Півночі і спершу задуманий як black metal з елементами фолку, врешті гурт прийшов до широкого різноманіття стилів - від рифів black metal, потужних і атмосферних як найвищі водоспади Ісландії, до modern thrash і рок-балад.
 
Delusion
 
Молодий симфо метал гурт з Харкова, що обрав за назву анлійський еквівалент слова "мара". Меланхолія, сила і міць, щоб протистояти проблемам, боротьба за те, що втрачено - все це можна знайти у творчості.
 
Art Gore
 
Харківський groove metal, який активно працює над першою платівкою.
 
Lunarway
 
Харківський симфо метал гурт, який з перших нот занурює у атмосферу казковості та краси. Класична для цього жанру суміш важкого гітарного звука, мрійливо прекрасних партій клавішних та чисте сопрано красуні з волоссям наче у русалки створюють дуже приємний образ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

I Miss My Death + support відбудеться 3 липня 2021, 18:00, субота в LF club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+