#ХулиПати

16 лютого, 22:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Опис

Друзі, пройшов рівно рік після старту серії вечірок під назвою # хуліпаті, перших вечірок в нашому улюбленому Харкові, які влаштував бренд # зшити.
За цей рік ми зробили 3 сезонні вечірки і ось прийшла черга для четвертої, ювілейної, завершальній цей річний цикл!
Що ми хочемо?
Хочемо відтанцювати в цю ніч так само весело, як і в усі попередні наші спільні свята під музику нестримних хедлайнерів @djmalishdangerous & @djcoolegio, як завжди в стилі рнб і олд скул хіп-хопу. Хочемо запропонувати Вам придбати наш стаф на вході з дуже смачними скідосамі. А так же, в дуеті з неперевершеною @mcmissk розіграти нашу першу матрицю, з якої все починалося, яку ми вдосконалили і переробляли безліч разів, але так чи інакше саме з цього напису і почалася наша історія # хулінеткогдада!
Отже:
Що?
Бёздей паті # зшити
Коли?
16/02
Де?
@moskvichbar
Хто?
@mcmissk
@djmalishdangerous
@djcoolegio
Як?
Пріглоси ти зможеш взяти в улюбленому москвичі вже починаючи з 1 лютого
А так же пам'ятай, що купуючи наші речі на вході, ти автоматично потрапляєш на паті!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

#ХулиПати відбудеться 16 лютого, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+