#ХулиПати

11 травня 2019, 22:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Ну що, зшиті, ось і Весна прийшла, а разом з нею і зміни, яких вимагали наші Серця
 
У цю # хуліпаті до нашої команди приєднається нове серце, нове звучання і прокачування все тих же олдскул і r'n'b ритмів, в цей раз з нами прекрасна dj Angelika (dj Sista) @angelika_agatova
 
А також, звичайно, наші незамінні брати бек ту бек @djmalishdangerous і @djcoolegio не дадуть твоєму серцю битися спокійно, це вже точно. Особливо враховуючи, що на мікро як завжди неперевершена @mcmissk
 
Важливо, зшитий!
 
Ми відкриваємо списки на вхід вартістю 100 грн, який буде діяти з 22 до 01:00.
Друзям в речах #сшито як завжди безкоштовний вхід без обмежень за часом. Ну, а тим, хто не в списку і не в стафі - стандартна ціна суботнього москвича.
 
Всіх обіймаю
 
До зустрічі в @moskvichbar
11/05
22:00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

#ХулиПати відбудеться 11 травня 2019, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+