Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

XuliParty

10 жовтня 2020, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Восьмий @xuli_pati дався нам нелегко, мова раз у раз ставала схожою на промову президента, тому zr будь-яке важливе оголошення в цьому нелегкому 2020 року, ну ось, знову ??
У ций нелегкій 2020 рік, так, # хуліпаті довелося відкласти свої грандіозні плани на майбутнє, але восьму вечірку ми не могли відкласти в найстрашніших снах!
Ми знаємо як ТИ чекаєш цієї зустрічі кожен раз.
Ми віримо, що бажання бути разом під запаморочливо круті сети від наших діджеїв, більше, ніж будь-які страхи, властиві цьому році!
І ця чудова цифра 8 означає для нас ні що інше, як нескінченність!
Нас чекає нескінченне веселощі і кращі треки від @djmalishdangerous & @angelika_agatova
Нескінченна радість від зустрічі з мс @mcmissk
А так же, ми сподіваємося, нескінченні списки на вхід в наш улюблений будинок @moskvichbar, де будуть литися нескінченні річки коктейлів!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

XuliParty відбудеться 10 жовтня 2020, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+