Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Новорічне шоу на льоду "Крижане серце"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

3-5 січня в ТРЦ «Дафі» на льодовій арені «Айс-хол» шоу-балет на льоду «Бешкетники» представляє новорічні шоу «холодну серце». У шоу беруть участь майстри спорту з фігурного катання, призери міжнародних змагань, члени збірної команди України та шоу-балет на льоду «Бешкетники».
 
Шоу-балет на льоду «Бешкетники» в 2017р представив Харківському глядачеві новорічні шоу «Красуня і чудовисько». А в цьому році ми представляємо Вам мюзикл на льоду «Крижанесерце».
 
Костюмоване шоу, музика, фігурне катання та історія кохання двох сестер не залишить байдужим жодного глядача.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Новорічне шоу на льоду "Крижане серце" відбудеться 5 січня 2020, 18:00, неділя в Льодова арена "Айс хол" (ТРЦ Дафі). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+